Naujienos

  • 2018-05-18 AB „KG GROUP“ atstovų pristatytas investicijų sutarties projektas „Greitai paruošiamų produktų fabrikas“

    2020-11-26 Alytaus miesto savivaldybės tarybos...
    Skaityti plačiau

2020-11-26

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „VIRPIL“ investicijų sutarčiai. Investuotojas įsipareigoja padaryti ne mažesnes kaip 929 350 Eur investicijas, sukurti ne mažiau kaip 19 naujų darbo vietų, vykdyti lėktuvų simuliatorių vairalazdžių, bazių ir jų priedų gamybą.

2020-04-16

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB Durga investicijų sutarčiai. Investuotojas įsipareigoja padaryti ne mažesnes kaip 1 000 000 Eur investicijas statant pramonės paskirties su administracinėmis patalpomis pastatą, kuris bus pritaikytas muitinės formalumams atlikti. Investuotojas planuoja perkelti UAB Durga darbuotojus ir įrengti 4 drbo vietas muitinės darbuotojams.

2020-02-27


Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Gilmera“ investicijų sutarčiai. Investuotojas įsipareigoja padaryti ne mažesnes kaip 200 000 Eur investicijas, sukurti ne mažiau kaip 10 naujų darbo vietų, vykdyti nepavojingų statybinių inertinių atliekų bei asfaltbetonio mišinių perdirbimo veiklą.

2019-12-18

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta Investavimo Alytaus pramonės parke tvarkos aprašui. Šiuo aprašu siekiama reglamentuoti subjektus, kurie turi teisę išsinuomoti Alytaus pramonės parko žemės sklypą (-us) ir nori investuoti juose, jų atrankos kriterijus, Alytaus pramonės parko žemės sklypų nuomos, investicijų sutarčių sudarymo, sudarytų sutarčių vykdymo kontrolės reikalavimus, paraiškų pateikimo ir vertinimo tvarką. Daugiau informacijos: http://www.alytus.lt:8080/va/default.aspx?Id=3&DocId=58937

2019-10-31

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Muldaigis“ investicijų sutarčiai. Investuotojas įsipareigoja padaryti ne mažesnes kaip 200 000 Eur investicijas, sukurti ne mažiau kaip 18 naujų darbo vietų, vykdyti hidraulinių sistemų gamybą/remontą ir kitų statybinių dailidžių ir stalių dirbinių gamybos veiklą.

2019-10-31

Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu pritarta Alytaus miesto savivaldybės ir UAB „Dvaro žuvys“ investicijų sutarčiai. Investuotojas įsipareigoja padaryti ne mažesnes kaip 724 000 Eur investicijas, sukurti ne mažiau kaip 20 naujų darbo vietų, vykdyti žuvies apdirbamąją gamybos veiklą.

2019-01-30

Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu pritarta Alytaus miesto savivaldybės finansinės paramos teikimo investuotojams, besikuriantiems Alytaus pramonės parke, tvarkos aprašui. Aprašo tikslas - sudaryti palankias sąlygas Alytaus pramonės parke besikuriantiems investuotojams. Daugiau informacijos apie sąlygas ir reikalavimus žemės sklypo sutvarkymo darbams kompensuoti adresu http://www.alytus.lt:8080/va/default.aspx?Id=3&DocId=55243

2018-11-20.

UAB „Vektrona“ investicijų sutartį pasirašė 2017 m. gegužės 9 d., šiuo metu yra montuojami vartai, durys, baigiamos betonuoti grindys, atliekami kiti vidaus darbai - priešgaisrinio vandentiekio, elektros ir silpnųjų srovių montavimai. Žadama pastatyti gražiausią pramonės parko pastatą (buities technikos, logistikos, remonto ir prekybos centrą) ir sukurti 20 naujų darbo vietų. Pradėti vykdyti veiklą turėtų iki 2019 m. kovo mėn.
2018-11-20.

Statybos pramonės parke adresu Fortų g. 9 įgauna pagreitį. AB „Kauno grūdai“ ir jų
būsimas „Greitai paruošiamų produktų fabrikas“.
2018-05-30 vykusiame Alytaus miesto tarybos posėdyje, miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius užsiminė apie galimą Alytaus pramonės parko teritorijos didėjimą, įtraukiant Alytaus rajono žemes į bendrą projektą, bendradarbiaujant su Alytaus rajono savivaldybe.

2018-05-18 AB „Kauno grūdai“ atstovų pristatytas investicijų sutarties projektas „Greitai paruošiamų produktų fabrikas“

Atvykę AB „Kauno grūdai“ atstovai pristatė savo investicijų sutarties projektą. Atstovų prašymu pristatyme dalyvavo Aplinkos apsaugos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, architektūros ir turto valdymo specialistai. Detaliai pristatyta gamyklos vizualizacija, linijos išdėstymas. Numatomas gamyklos pajėgumas, neturės atitikmens visoje Europoje. Naujas investuotojas pasitelkdamas harmoniją, žada pagyvinti situaciją Alytaus m. darbo rinkoje. Prie projekto plėtros prisijungs nemažai tarptautinių kompanijų. Šiuo metu investuotojai gyvena įrangos montavimo nuotaikomis, nors darbai ankstyvoje fazėje. Projektavime numatytas sklypo išdurpinimas. Gamykla neturėtų daryti neigiamo poveikio kraštovaizdžiui, o pastatas turės vėdinimo ir filtravimo sistemas. Atsižvelgiant į šalia esančius gyvenamuosius sklypus, numatomo triukšmo lygio viršijimas nenumatytas. Susidarančias aliejaus atliekas supirks atliekų supirkimo įmonė. Projekto įvaža pritaikyta plėtrai, su perspektyva statyti antrosios gamyklos patalpas šalia pirmosios.

2018-05-03 pasirašyta nauja investicijų sutartis su AB „Kauno grūdai“ 

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasirašė naują investicinę sutartį su AB „Kauno grūdai". Šia sutartimi investuotojas išsinuomotame sklype Alytuje vykdys veiklą, reikalingą naujai statomos maisto pramonės gamyklos aptarnavimui. Išnuomotuose žemės sklypuose bus vykdoma sandėliavimo veikla, įmonė planuoja investuoti virš 2 milijonų eurų ir papildomai įdarbinti 12 darbuotojų prie jau pernai įsipareigotų 35-ių. „Investicijų pritraukimas yra viena pagrindinių miesto strateginės plėtros krypčių", – teigia Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, - „dedame visas savivaldybei įmanomas pastangas sudaryti sąlygas naujiems verslams ir jos miestui atsiperka papildomomis darbo vietomis". Pernai akcinė bendrovė „Kauno grūdai" su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį, kuria 99 metams išnuomotas 4 hektarų sklypas Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje. Bendrovės planuose – 12 milijonų eurų investicijos naujos maisto pramonės gamyklos statybai. AB „Kauno grūdai" Alytuje, Pramonės gatvėje, jau seniai turi savo grūdų supirkimo padalinį, kuriame šiuo metu dirba per 80 žmonių. Bendrovė Alytų pasirinko dėl patrauklių sąlygų investicijoms. Bendrovės atstovai teigia, kad Alytus naujai greitai paruošiamų makaronų, košių ir kitų maisto produktų gamyklai pasirinktas dėl strategiškai patogios vietos logistikos prasme ir todėl, kad miestas pasiūlė patrauklias sąlygas. Gamyklos veiklos pradžioje bus sukurtos 35 darbo vietos. Bendrovė tikisi, jog penkerių metų laikotarpyje jos išaugs iki 220. AB „Kauno grūdai" investuos nuosavas ir skolintas lėšas. AB „Kauno grūdai" statybas planuoja pradėti šių metų antroje pusėje ir tikėtina, kad nauja gamykla pradės veikti jau 2019 - aisiais. 
Svetainių kūrimas